Polityka prywatności

Dbamy o dane osobowe naszych klientów. Chcemy też pozostać z Wami w stałym kontakcie, żeby zawsze na czas poinformować Was o najnowszych promocjach i ofertach. Dlatego będziemy wdzięczni za pozostawienie zgody na przetwarzanie danych.


Wyciąg z regulaminu dotyczący polityki prywatności:

1. Administratorem danych osobowych Klientów jest Mariola Szóstak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „KATRIN”, z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 47 lok. 23, 00-697 Warszawa.

2. Dane osobowe Klientów podawane podczas rejestracji w Sklepie są przetwarzane przez Sklep w celu realizacji zamówień oraz w celach marketingowych.

3. Klientowi przysługuje prawo uzupełniania, uaktualniania, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania zezwolenia na ich przetwarzanie lub żądania ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem przepisów prawa albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

4. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, aczkolwiek podanie imienia, nazwiska, adresu jest niezbędne do realizacji zamówienia.

5. Sklep wykorzysta wszelkie możliwe i nakazane prawem środki techniczne i organizacyjne służące ochronie danych osobowych Klientów, w szczególności zapobiegające pozyskaniu i modyfikacji przez osoby nieupoważnione danych podawanych podczas rejestracji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl